Różne oblicza piękna – konkurs fotograficzny

📢 Uwaga! Przedłużamy czas trwania konkursu:

Zgłoszenia przyjmujemy do 21.05.2021

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 28.05.2021Różne oblicza piękna – konkurs fotograficzny na najbardziej inspirującą stylizację mieszkańców powiatu kutnowskiego

Parkan Stadionu Miejskiego w Kutnie w maju zdobią fotografie kobiet z całego świata. Te niezwykłe portrety, wykonane przez znaną w całym kraju podróżniczkę, Elżbietę Dzikowską, to świadectwo jak wiele jesteśmy w stanie zrobić by poczuć się pięknie i atrakcyjnie. To także dowód na to jak ogromny wpływ na nasz wygląd zewnętrzny ma nie tylko nasze poczucie estetyki, ale też sama kultura.

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym. 📸

Chcemy zobaczyć, co mieszkańcy powiatu kutnowskiego uważają za atrakcyjne. Co robicie, by poczuć się pięknie i wyjątkowo? Wyślijcie nam zdjęcia Waszych wyjątkowych stylizacji.

Celem Konkursu jest wyłonienie najciekawszych fotografii ukazujących najbardziej inspirujące stylizacje modowe mieszkańców powiatu kutnowskiego. Wystawa Elżbiety Dzikowskiej ukazuje różne oblicza piękna – wyślij zdjęcia na których czujesz się naprawdę wyjątkowo.

🔹 Technika wykonania zdjęć jest dowolna. Każdy Uczestnik może przesłać maksymalnie 3 prace. Nagrodzona może zostać najwyżej jedna praca danego Uczestnika.

🔹 Prace konkursowe należy nadsyłać w załączniku na adres: konkursy@kdk.net.pl wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową.
🔹 Pełen Regulamin Konkursu Fotograficznego.

🔹 Różne Oblicza Piękna KARTA ZGŁOSZENIOWA.

📆 Czas trwania: do 14 maja 2021 do 21 maja 2021

📆 Finał konkursu: 19 maja 2021 28 maja 2021

📖 Nagrody: 10 wybranych przez jury laureatów otrzyma nagrody książkowe. W puli nagród 5 egzemplarzy biografii pani Elżbiety „Nienasycona” autorstwa Romana Warszewskiego (z autografami! 🖋) oraz 5 egzemplarzy albumów „Biżuteria świata” autorstwa Elżbiety Dzikowskiej.


Related posts