Krzysztof Ryzlak z nagrodą Prezydenta Miasta Kutno

Kutnowski Dom Kultury z wielką radością i dumą informuje, że nasz kolega i kierownik Centrum Teatru, Muzyki i Tańca – Krzysztof Ryzlak otrzymał nagrodę Prezydenta Miasta Kutno za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.

Krzysztof Ryzlak od lat jest związany z KDK, przede wszystkim za sprawą Grupy Teatralnej ,,od jutra”.  Wyreżyserował wiele nagradzanych spektakli i monodramów. Obecnie współpracuje też ze Stowarzyszeniem Uniwersytet Trzeciego Wieku. Jest autorem wielu cyklicznych projektów, m.in. Festiwali Stacja Kutno i Świat Muzyki Muzyka Świata.

Nie jest to pierwsze wyróżnienie Krzysztofa za jego działalność (i na pewno nie ostatnie). W 2007 roku otrzymał Nagrodę Specjalną Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a w 2015 roku został laureatem Medalu Zasłużony Kulturze Gloria Artis III stopnia. Za całokształt działalności artystycznej w 2018 roku otrzymał również Nagrodę Starosty Kutnowskiego.

Gratulujemy z całego serca i życzymy dalszych sukcesów! Cieszymy się, że możemy pracować z tak zdolnym i pełnym pasji Człowiekiem!

Related posts