Zapraszamy na XXIV Święto Róż w Końskowoli

Kutnowski Dom Kultury weźmie czynny udział w XXIV Święcie Róż 🌹 w Końskowoli.

Zapraszamy wszystkich miłośników róż, do spędzenia weekendu 10-11 lipca 2021 w
Końskowoli – sercu polskiego szkółkarstwa! 💚

Reprezentacji Kutnowskiego Domu Kultury towarzyszyć będzie delegacja z Miasta Kutno, przyjaciele z Polskiego Towarzystwa Różanego – Polish Rose Society, Królowa Róż Magdalena Koniuszy oraz Kutnowska Grupa Tańca Dawnego „La Danse”.

Będziemy tam m.in. uczestniczyć w podniosłej chwili chrztu i nadania imienia nowej odmianie róży: „Księżna Izabela Czartoryska” wyhodowanej przez Łukasza Rojewskiego. To wyjątkowa uroczystość dla wszystkich wielbicieli królowej kwiatów. Nie mogłoby tam zabraknąć także przedstawicieli Kutna Miasta Róż.

W tym roku po raz pierwszy podczas Święta Róż w Końskowoli odbędzie się Profesjonalny Konkurs Różany.
Na miejscu nie zabraknie też innych różanych atrakcji takich jak m.in. plecenie wianków z zaprzyjaźnionymi florystkami z Lublina: Agnieszką Jurkiewicz i Magdaleną Król. Szczegółowy harmonogram znaleźć można na grafice poniżej oraz na stronie wydarzenia.

Podróż na Lubelszczyznę to okazja do obcowania z pięknem natury, spotkań i inspirujących rozmów z hodowcami i pasjonatami róż, ale również sposobność do promocji naszego miasta i osobistego zaproszenia wszystkich obecnych na rewizytę do Kutna podczas 47. Święta Róży Kutno 2021. 🌹🌹🌹

Related posts