Wybiła 12! Czas na zmianę!

Wybiła 12 i przyszedł czas na zmianę – zmianę Królowej Róż, a może też na wielką zmianę w Twoim życiu! Już po raz 12 poszukujemy Królowej Róż, która niebawem zostanie twarzą wielkiej kampanii reklamowej, a we wrześniu przejmie władzę nad Kutnem.

Czy możesz zostać Królową Róż?

Po pierwsze, musisz być pełnoletnia. Musisz być związana z Kutnem (czyli urodzić się, mieszkać lub uczyć w Mieście Róż). Jeśli spełniasz te warunki, furtka jest przed Tobą otwarta. Koniecznie wypełnij kartę zgłoszeniową i dostarcz ją (osobiście lub mailem) do KDK. Potem czeka Cię jeszcze tylko Casting i kto wie…  Może to właśnie Ty zostaniesz przyszłą Królową Róż? 🙂

A jaka powinna być nowa Królowa?

Szukamy Dziewczyny charyzmatycznej, otwartej i nie bojącej się wyzwań, która z łatwością wcieli się w nową rolę. Jeśli lubisz ludzi i bycie w centrum uwagi – to zgłoś się do nas!

Sam Casting odbędzie się 18 kwietnia o godzinie 11:00 w Kutnowskim Domu Kultury. Jury będzie rozmawiać z kandydatkami na temat ich zainteresowań, jak widzą siebie jako Królową Róż, czego się spodziewają i jakie są ich oczekiwania. Nie będzie trudnych pytań, ciężkich zadań. Ty jesteś dla nas najważniejsza!

Choć Królowa może być tylko jedna (raz do roku), to sam Casting może być dla Ciebie prawdziwą przygodą. Warto spróbować szczęścia, a może 18 kwietnia uda Ci się spełnić marzenie?

W razie wątpliwości, zachęcamy do odwiedzenia stron Kutnowskiego Domu Kultury i Święta Róży – tam można zapoznać się z regulaminem Castingu, kartą zgłoszeniową oraz dodatkowymi informacjami.

Related posts