Weekend pełen atrakcji 16-18 lipca 2021

DAWKA POZYTYWNEJ ENERGII NA WEEKEND

🧘 Lato trwa w najlepsze! Na dobry początek dnia Joga na trawie, na którą zapraszamy w sobotę, 17.07 o godzinie 9:00 w Parku Traugutta. Ćwiczenia są przyjazne dla początkujących i stanowią idealne wyciszenie po stresującym tygodniu pracy, wpływając kojąco na umysł i ciało. Ci, którzy się wciągną i zechcą doświadczyć korzyści regularnego uprawiania jogi, mają taką możliwość, bo ćwiczenia w parku odbywają się co sobotę przez całe wakacje. Na zajęcia obowiązują zapisy u Eli pod telefonem: 608 058 340.

🎺🎸🇲🇽 Tego samego dnia zespół Trio Mariachi zagra żywiołowy koncert, który zagrzeje całe miasto do tańca. Muzycy Rafael Manolo i Victor już nie raz zabawiali publiczność programu „Jaka to melodia?”, a teraz mają okazję popisać się przed mieszkańcami Kutna. Wszystkich fanów dobrej zabawy zapraszamy w sobotę o 17:00 na Plac Wolności, gdzie zaniesie się znanymi latynoskimi hitami.

🥒🥕🧅 Z kolei w niedzielę Centrum Teatru Muzyki i Tańca oferuje o 12:00 musical dla maluchów inspirowany ponadczasowymi wierszami Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. Grupa „Centrum uśmiechu”, składająca się z Pana Buraka, Szczypiorek i Marchewkę przedstawi swoją reinterpretację znanych nam wszystkim z dzieciństwa utworów i pozwoli zarazić podobnym entuzjazmem do nich nasze pociechy. Ze spektaklu dzieci wyjdą nie tylko roześmiane i rozśpiewane, ale też wzbogacone o mądre przesłania, płynące z klasycznych bajek.

🐦🐸 W takim oto nastroju będzie można potem skierować się na rodzinne warsztaty rękodzieła o godzinie 16:00 i 17:30 na Placu Wolności. Są one przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat i służą rozwijaniu zarówno ich zdolności manualnych, jak i językowych, dzięki czemu dzieci mają okazję dać wyraz swojej kreatywności. Przy okazji warsztatów, dzieci będą mogły przejść wymarzoną metamorfozę i mieć pomalowane przez profesjonalistów twarze. Zapisy na warsztaty odbywają się u Ani pod numerem: 665 537 500.

Related posts