Plenerowy Spektakl Teatralny – Cyrkowa Podróż

Wybierz się w ,,Cyrkową podróż”.

Plenerowe przedstawienie dla widzów od lat 2 do 102!
Niedziela, 23.05.2021, Park Traugutta, godzina 18:00
Wstęp wolny, ale ilość miejsc ograniczona! 🙂

Kutnowski Dom Kultury zaprasza małych i dużych na niezwykły i pełny cyrkowej magii spektakl Teatru Kubika. To drugi spektakl plenerowy, który proponujemy Wam po naszym kulturalnym powrocie do stacjonarnej działalności. Tym razem zabieramy Was w niezwykłą podróż do świata cyrku, klaunady i pantomimy. Nie zabraknie niespodzianek, śmiechu oraz wszystkiego, czego najmłodszym potrzeba do dobrej zabawy. 

Autorski spektakl uliczny, nawiązujący do tradycji objazdowych trup cyrkowych i teatralnych z czasów komedii dell’arte. Spektakl przenosi widza w niezwykły świat pantomimy, klaunady i cyrku.
Grupa artystów przywozi tajemnice zza cyrkowej kurtyny. Niespodzianki czekające na odkrycie przez widzów ukryte zostały w wozie klaunów oraz w ich czarodziejskiej skrzyni.
Przyjazd magicznej karawany jest inspiracją do wyśmienitej zabawy z uczestnikami. Spektakl przenosi widza w niezwykły świat pantomimy, klaunady i cyrku, przygotowany w konwencji teatru ulicznego.
🤹🤡🎪🤹‍♀
Czas trwania: 60 min
Pomysł, opracowanie, kostiumy i scenografia: Radosław Kubik
Muzyka: Jacek Wierzchowski
Ilość miejsc ograniczona, na terenie wydarzenia obowiązują zasady bezpieczeństwa zgodne z regulaminem KDK.

Spektakl trwa godzinę, pamiętajcie o zachowaniu dystansu. Wstęp na wydarzenie jest darmowy, ale obowiązuje ograniczona liczba miejsc.

Related posts