XIII Ogólnopolski Konkurs Jednego Wiersza im. P. B. Greca

Alfabetyczna lista, a zarazem kolejność prezentacji wierszy w XIII Ogólnopolskim konkursie Jednego Wiersza im. P.B.Greca.
Jeśli nie ma Was na poniższej liście, to znaczy, że albo nie zgłosiliście się do konkursu, albo nie spełniliście wymogów regulaminu – byliśmy w tym roku pod tym względem bezwzględni. Ale byliśmy też uprzejmi, bo każdego kto nie zapoznał się z regulaminem informowaliśmy o tym w mailu.

14 kwietnia po raz kolejny oceniać Was będzie w Kutnie jury w składzie: Adam Wiedemann, Grażyna Baranowska i Marek Czuku. Startujemy o godz 11.00, rejestracja uczestników od godz 9.00.

Wszystkie pozostałe informacje niezbędne Wam do tego, żeby do nas trafić w odpowiedni dzień i o odpowiedniej porze znajdziecie w regulaminie konkursu na stronie www.zlotysrodekpoezji.pl, w zakładce SĄ KONKURSY, do której nieustająco zachęcamy zaglądać.

Powodzenie i do zobaczenia na miejscu!

PS. Z góry przepraszamy za literówki – jeśli takowe znalazły się w Waszych nazwiskach (a zawsze jakaś się trafi i uprzejmie prosimy nie krzyczeć o tym wszem i wobec ale poinformować nas o błędzie, który my niezwłocznie poprawimy i za który również przeprosimy).

1 Adamik Dorian
2 Andrysiak Anna
3 Bajek Anna
4 Baryła Mariusz
5 Biernacki Filip
6 Bogusławska Laura
7 Brewiński Kamil
8 Buchalska Anna
9 Buchwald Kamil
10 Ceranowski Jerzy
11 Czerniawski Mateusz
12 Damińska Marta
13 Diaków Renata
14 Dybżyńska Katarzyna
15 Dźwinacka Julia
16 Dźwinacka Katarzyna
17 Gajewska Barbara
18 Gardysz Julia
19 Gawrjołek Eliza
20 Głoczkowski Adam
21 Gortat Alex
22 Graczyk Karolina
23 Hensold Roland
24 Izdebska Justyna
25 Jankowska Jadwiga Mariola
26 Jarosz Kinga
27 Jarosz Mateusz
28 Kamiński Łukasz
29 Kapturkiewicz Damian
30 Katafoni Jolanta
31 Kij-Skarżewska Karolina
32 Konieczny Waldemar
33 Korbus G. Kleopatra
34 Kosenda Patryk
35 Kotkiewicz Marek
36 Kozłowski Marek
37 Krupa Agnieszka
38 Kruszczyńska Klaudia
39 Krzyżaniak Aleksandra
40 Książczak Aleksander
41 Kulik Irena Teresa
42 Kunce Jerzy
43 Kwiatkowska Paulina
44 Lehner Sylwia
45 Lewicka Klucznik-Dominika
46 Lipińska Magdalena
47 Mańkowska Monika
48 Marcinkowska Justyna
49 Marcińska Sylwia
50 Matwiejczuk Katarzyna
51 Mazelon Tomasz
52 Michalska Jolana
53 Michna Jolanta
54 Molicka Anna
55 Mroczko Urszula
56 Mularska Kucharek Monika
57 Nawrocka Anna
58 Nowak Damian Dawid
59 Okonowicz Hubert
60 Orpik Klaudia
61 Pacześ Emilia
62 Pankiewicz Martyna
63 Piaseczny Olga
64 Piekarski Tomasz
65 Polit Michał
66 Posiewko Irena
67 Płusa Kacper
68 Radomski Bartosz
69 Czyżewski Remigiusz
70 Rydel Stefan
71 Skwarczyński Jakub
72 Sobczyk Anna
73 Sobolewski Leszek Marian
74 Sochoń Kamil
75 Sowa Adrian
76 Stachowiak Marek
77 Stefańska Aleksandra
78 Stępniak Marta
79 Symołon Agnieszka
80 Szczygieł Przemysław
81 Szewczyk Marek
82 Świącik Dawid
83 Walusiak Magdalena
84 Werkowicz Katarzyna
85 Wesołowska Agata
86 Więcławek Anna
87 Wiśniewska Elżbieta
88 Wiśniewski Tomasz
89 Wojtycka Lidia
90 Wojtylak Paulina
91 Wróbel Mateusz
92 Wydra Zuzanna
93 Wójcik Mariusz
94 Wójt Filip
95 Węcławski Dariusz
96 Zaniewska Ilona
97 Zawadzki Andrzej
98 Załuga Agnieszka
99 Zdrzynicki Piotr
100 Ziaja Henryka