Warsztaty Świąteczne w KDK

Pogoda coraz częściej przypomina, że kończy się jesień. Nie ma jednak powodu do zmartwień, bo wraz z zimą zbliżają się Święta, a to oznacza tylko jedno – moc świątecznych warsztatów w Kutnowskim Domu Kultury!

Zapraszamy całe rodziny na warsztaty dekoracji świątecznych, które poprowadzi instruktor ds. plastyki – pani Agnieszka Dąbrowska-Walczak. Zajęcia odbędą się w dniach 6-7 grudnia (piątek-sobota) w Kutnowskim Domu Kultury. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zapisać się już dziś. Koszt zajęć wynosi 50 zł od rodziny (maksymalnie 3 osoby). Na zajęcia można zapisać się dzwoniąc do pani Agnieszki Dąbrowskiej-Walczak609 146 541.

8 grudnia zapraszamy na warsztaty szycia w świątecznej odsłonie. Razem z Magdą Górską będziecie mogli zadbać o niepowtarzalny świąteczny klimat w Waszych domach. Wszystkich nie bojących się igły i maszyny zapraszamy na zajęcia w cenie 35 złotych. Zapisy przyjmuje Magda Górska 668 474 280.

Dla tych, którzy nie mają pomysłu na prezenty, mamy wyjątkową propozycję. W trakcie warsztatów WYSZYJ WYMALUJ, które odbędą się w KDK w dniach 13-14 grudnia, będziecie mogli zrobić prezenty dla swoich bliskich. Nauczycie się też, jak je oryginalnie zapakować. Koszt zajęć wynosi 35 złotych. Zapisy przyjmuje Karolina Łabęcka795 079 899.

Szczegóły wszystkich świątecznych warsztatów są dostępne na stronie KDK oraz na naszym profilu FB. Jeśli macie pytania albo wątpliwości, zawsze możecie zadzwonić do instruktora prowadzącego zajęcia lub do sekretariatu KDK. Do zobaczenia na zajęciach!

Related posts