Stacja Kutno 2018 wyniki konkursu

Dnia 24 listopada 2018r. odbyły się w Kutnowskim Domu Kultury przesłuchania Konkursu zatytułowanego „Piosenki Mistrza Jeremiego” w ramach „Stacji Kutno”.

Jury w składzie:
1. Elżbieta Zapendowska – pedagog śpiewu
2. Dariusz Michalski – dziennikarz muzyczny Polskiego Radia
3. Jarosław Wasik – wokalista, dyrektor Muzeum polskiej Piosenki w Opolu
4. Miłosz Wośko – muzyk i kompozytor
5. Darek Sikorski – aktor i reżyser, sekretarz jury

po wysłuchaniu 22 utworów zaprezentowanych przez 11 wykonawców postanowiło przyznać następujące wyróżnienia i nagrody:

I Wyróżnienie w wysokości 1 000 zł brutto ufundowaną przez Polfarmex S.A., upominki ufundowane przez Fundację Wasowskich i KDK za wykonanie utworów „Tango Rzepicha” i „Mambo Spinoza” otrzymuje Piotr Kosewski z Sopotu.

 

II Wyróżnienie w wysokości 1 000 zł brutto ufundowaną przez firmę P.B.P. Trakt Bobrzak,Tecław Sp.j., upominki ufundowane przez Fundację Wasowskich i KDK za wykonanie utworów „Już kąpiesz się nie dla mnie” i „Upiorny twist” otrzymuje Grzegorz Walczak z Włocławka.

 

Nagrodę ufundowaną przez Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu o wartości 1 500 zł brutto oraz grę planszową „Gra muzyka”, upominki ufundowane przez Fundację Wasowskich i KDK za piosenki „Manilla” i „Czemu zgubiłam korale” otrzymuje Julia Kuzyka z Nowodworców.

 

III miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości 2 500 zł brutto ufundowaną przez BGŻ BNP Paribas oddział w Kutnie, upominki ufundowane przez MMG Centers Kutno, Fundację Wasowskich, wydawnictwo WAM Mando i KDK za wykonanie utworów za piosenki „Nie odchodź” i „Już kąpiesz się nie dla mnie” otrzymuje Paulina Serwatka z Zakroczymia.

 

II miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości 3 500 zł brutto ufundowaną przez firmę Mavex Marek Michalski, nagrody ufundowane przez PHU Przyłoga, MMG Centers Kutno, Fundację Wasowskich, wydawnictwo WAM Mando i KDK za piosenki „Zmierzch” i „Czemu mnie nie prześladujesz” otrzymuje Aleksandra Kwiatkowska z Bydgoszczy.

 

I miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości 5 000 zł brutto ufundowaną przez Dyrektora Wytwórni Płynów Infuzyjnych w Kutnie Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. pana Krzysztofa Strękowskiego nagrody ufundowane Hurt –Pap, MMG Centers Kutno, Fundację Wasowskich, wydawnictwo WAM Mando i KDK za piosenki „Pejzaż bez Ciebie” i „Ale ta bezczelna mina” otrzymuje Tadeusz Seibert z Malborka.

 

Pozostali uczestnicy: Agata Cejba, Iryna Ilchyshyn, Katarzyna Olczykowska, Agnieszka Ozon, Marta Stachyra oraz akompaniatorzy: Maja Babyszka, Mateusz Głogowski, Alicja Kosznik, Agnieszka Lasko, Dominik Mąkosa, Wojciech Marciniak, Patryk Matwiejczuk i Jacek Prokopowicz otrzymują pamiątkowe dyplomy i upominki ufundowane przez Kutnowski Dom Kultury.

Wszyscy uczestnicy Festiwalu otrzymali zestawy herbat Teekanne – naszego partnera i sponsora.

 

Dnia 24 listopada 2018r. odbyły się w Kutnowskim Domu Kultury przesłuchania Konkursu zatytułowanego „Piosenki Mistrza Jeremiego” w ramach „Stacji Kutno”.

Jury w osobach: 
Grzegorza Wasowskiego i Moniki Wasowskiej

po przesłuchaniu 11 wykonawców w imieniu fundatora Nagrodę Starosty Kutnowskiego Daniela Kowalika – o wartości 2 500 zł brutto, postanowiło przyznać Tadeuszowi Seibertowi z Malborka za wykonanie utworów „Pejzaż bez Ciebie” i „Ale ta bezczelna mina”.

 

Nagrodę Prezydenta Miasta Kutna Pana Zbigniewa Burzyńskiego – o wartości 2 500 zł brutto, postanowiło przyznać Katarzynie Olczykowskiej ze Szczecina za wykonanie utworów „No i jak tu nie jechać” i „Zakochamy się tak jak trzeba”.

 

Nagrodę Publiczności o wartości 1 000 zł brutto ufundowaną przez RosaĆwik i największą ilość głosów otrzymuje Marta Stachyra z Kutna.

 

Konstanty Przybora wraz z rodziną postanowił przyznać swoje dwie Nagrody Specjalne: Katarzynie Olczykowskiej ze Szczecina oraz Piotrowi Kosewskiemu z Sopotu. Nagrodą są dwa dni w studio nagraniowym w Warszawie.

Pozaregulaminowe wyróżnienie ufundowane przez firmę „Róże Pałka” Tadeusza Pałki z Końskowoli, bon różany o wartości 500 zł, otrzymała Marta Stachyra z Kutna.

Gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym!

Related posts