Superbohaterowie chodzą do teatru!

Grupa Teatralna „od jutra” zaprasza na kolejną premierę pod tytułem „Superhirołs„.

Tym razem opowiemy (i zaśpiewamy) o Superbohaterach z problemami. Zastanawialiście się kiedyś kto pomaga Superbohaterom? Wtedy kiedy bardzo, ale to bardzo tej pomocy potrzebują, bo stracili sens życia. My się zastanawialiśmy i nasz spektakl jest efektem tych rozmyślań. Mamy dla Was lekką komedię o grupie ex-Superbohaterów, którzy uratowali już wszystkich i wszystko, a co gorsza pokonali swojego Arcywroga – Amelię Nemezis. I co teraz? Co począć na superbohaterskim bezrobociu w depresji i nerwowym załamaniu?! Oczywiście udać się na terapię, która – jak to zwykle z terapiami bywa jest eksperymentalna – i doprowadzi naszych Superbohaterów do zupełnie nieoczekiwanej sytuacji.

Znajdźcie w sobie wewnętrznego superbohatera i przyjdźcie do Centrum Teatru, Muzyki i Tańca 13 i 14 marca na godzinę 18.00. Bilet w cenie 5 zł do nabycia w kasach KDK i CTMiT oraz online.

Grają: Zofia Bregier, Zuzia Janczak, Natalia Katarzyńska, Maks Czarnecki, Ola Więckowska,  Oliwia Nowicka, Natalia Maćkowiak, Emilka Szydłowska, Patryk Raczyński, Krzysztof Szewczyk, Weronika Wieczorkowska, Marta Erwińska, Julia Spryszyńska, Patryk Kubiak.

Scenariusz i reżyseria: Dominika Staniszewska

Projekty graficzne: Marta Fijałkowska

Przygotowanie muzyczne: Małgorzata Góreczna

Related posts