Prezent na Dzień Kobiet?

Kutnowski Dom Kultury zaprasza nie tylko panie na spotkanie z niezwykłym gentlemanem – Arturem Andrusem. Panów zapraszamy równie serdecznie i przypominamy, że bilet na koncert może być świetnym prezentem na Dzień Kobiet.

Artur Andrus po raz kolejny zawita w Kutnie i opowie (śpiewająco rzecz jasna) o swoich podróżach. Nie zabraknie ciekawych anegdot i humoru. Zapewne dowiemy się gdzie, za sprawą kolejnych koncertów i bujnej wyobraźni, zawędrował znany polski artysta.

Wszyscy wiemy, że ,,pił w Spale, spał w Pile” i to pewnie by było na razie tyle, gdyby nie nowa płyta „Sokratesa 18”. Pełna opowieści o podróżach – swoich i cudzych. Tym razem posłuchamy o tym co dzieje się nocą w Stargardzie, jak gubi się bagaż doświadczeń w pociągu lub hotelu, o babkach w czapce i o cioci w gablocie. Będzie zabawnie, ale i refleksyjnie w niepowtarzalnym stylu Artura Andrusa. Artyście towarzyszyć będą muzycy: Wojciech Stec – fortepian, gitara, Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon, Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet, Paweł Żejmo – perkusja.

Koncert Artura Andrusa odbędzie się 12 marca w KDK o godzinie 18:00. Bilety w cenie 85 zł są do nabycia w kasie KDK oraz online.

Related posts