Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

SP9: Kabaret Moralnego Niepokoju – Tego jeszcze nie grali

6 października 2018 🗓 16:00

Szanowni Państwo

Kabaret Moralnego Niepokoju

oraz AGENCJA ARTYSTYCZNA ART

Serdecznie zaprasza Państwa na premierowy program

„TEGO JESZCZE NIE GRALI”

Występ odbędzie się 6.10.2018 o godz. 16:00 sobota

HALA WIDOWISKOWA SP nr 9 ul. Jagiełły 6 KUTNO

     „Tego jeszcze nie grali” – to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu „Ucho prezesa”. Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie  dzieje się  zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można?
Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieznane z internetu czy telewizji, a nawet ciut więcej – eksploatujące nowe formy, z których KMN wcześniej nie korzystał. Widz spotka się z tematami, które dręczą nas wszystkich – jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak za pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami. Fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech.
Jest dowcipnie, nastrojowo, niewulgarnie (dzieci), czasem lirycznie, aktorzy na scenie są trzeźwi, nie profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego że ci mają inny kolor skóry, nie wciągają na scenę widzów żeby ich ośmieszyć, przeciwnie – dbają o ich komfort starając się mówić do nich wyraźnie, a mimo to na nich nie pluć (pierwszy rząd).
A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna.

    Na koniec bisy, a tam- największe hity. Proszę się przygotować na ponad 2 godziny  premierowego  programu po, którym mamy spotkanie z publicznością.

    Po spotkaniu z Kabaretem Moralnego Niepokoju Twoje życie nigdy już nie będzie takie samo.

6.10.2018 / sobota / godz. 16:00 / SP nr 9 Kutno Bilety w kasach KDK/CTMiT lub online: http://bit.ly/KupBiletKDK

Szczegóły

Data:
6 października 2018
Godzina:
16:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Skip to content