Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

ONLINE: 10 Alternatywna Majówka z Bareją

1 maja 2021 🗓 18:00 - 21:00

Free
Obywatele i Obywatelki!
Pomimo kolejnego zamknięcia i pandemii panoszącej się po świecie jak zgniły kapitalizm, nadal nie opuszcza nas humor. Całkiem możliwe, że czuwa nad nami pewien Anioł.
I to nie byle jaki, bo Stanisław Anioł, gospodarz domu, który skradł serca miłośników serialu Alternatywy 4 (nasze też). Jako pełni sentymentu przodownicy pracy po prostu nie mogliśmy więc postąpić inaczej i to właśnie w Klubie Lokatorów powstała dziesiąta już edycja Majówki ze Stanisławem Bareją. Przybywajcie na wezwanie!
Razem z przedstawicielami mediów z trzeciego świata będziemy podziwiać wzorcowy Klub Lokatorów! Popatrzymy jak radzą sobie w tak trudnych czasach i co ich napędza w walce o lepsze jutro dla każdego obywatela i całego kraju.
Kolektyw lokatorski zadba o Waszą rozrywkę i to na najwyższym światowym poziomie. Będziemy się świetnie bawić w najlepszym gronie i przeczekamy pandemię w piwnicy! Mamy także potwierdzone informacje z KC, że poza zajęciami dla dzieci, w programie znajdzie się też wizyta pana doktora Kołka.
Koniecznie dołączcie do wydarzenia, bądźcie z nami na bieżąco i sprawdźcie, co słychać w Klubie Lokatorów.
W programie znajdziecie zajęcia dla dzieci, koncert ,,Dozwolone od lat 18-stu”, a także występ i rozmowę z Jerzym Kryszakiem.

10-ta Majówka ze Stanisławem Bareją będzie dostępna w sieci, warto jednak zaznaczyć, że podobnie jak w ubiegłym roku, nie zabraknie działań transmitowanych na żywo – zachęcamy więc do interakcji z nami za pośrednictwem komentarzy.

Szczegóły

Data:
1 maja 2021
Godzina:
18:00 - 21:00
Koszt:
Free
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/508772396789987/

Miejsce wydarzenia

Online KDK
Internet
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Organizator

Kutnowski Dom Kultury
Phone
24 254 21 37
Email
sekretariat@kdk.net.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Skip to content