Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Marcin Świetlicki, Mariusz Czubaj i saksofon tenorowy

14 sierpnia 2020 🗓 18:00

Free

Marcin Świetlicki, Mariusz Czubaj i saksofon tenorowy w Parku Traugutta w Kutnie.

Kutnowski Dom Kultury zaprasza na podwójne, literacko-muzyczne spotkanie z jednym z najlepszych polskich poetów – Marcinem Świetlickim oraz jednym z najlepszych autorów polskich powieści kryminalnych – Mariuszem Czubajem.

Podczas plenerowego spotkania w Parku Traugutta autorzy porozmawiają o swojej twórczości literackiej, w tym o ostatnich książkach – zbiorze wierszy Marcina Świetlickiego „Ale o co ci chodzi” i powieści Mariusza Czubaja „Około północy”, a także o wspólnych projektach muzycznych, a całości towarzyszyć będzie saksofon tenorowy (Mariusz Czubaj) i melorecytacja wierszy (Marcin Świetlicki).

Zapraszamy 14 sierpnia, godz. 18.00, Kutno, Park Traugutta – WSTĘP WOLNY

Marcin Świetlicki – polski poeta, powieściopisarz, wokalista w licznych zespołach: Świetliki, Czarne Ciasteczka czy Zgniłość. Laureat wielu nagród, z których nie każą przyjął.

Mariusz Czubaj – autor powieści kryminalnych, profesor antropologii kultury, w zespole Zgniłość gra na saksofonie. Dwukrotny laureat Nagrody Wielkiego Kalibru.

Saksofon tenorowy – instrument muzyczny; średniej wielkości saksofon, instrument z grupy aerofonów stroikowych o pojedynczym stroiku.

Details

Date:
14 sierpnia 2020
Time:
18:00
Cost:
Free
Event Categories:
, ,
Event Tags:
,
Website:
https://www.facebook.com/events/753269612130050/

Venue

Park Traugutta
Kutno, Polska

Organizer

Kutnowski Dom Kultury
Phone
24 254 21 37
Email
sekretariat@kdk.net.pl
View Organizer Website

Skip to content