Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

ODWOŁANE | KDK: 1 Koncert relaksacyjny tybetańskich mis i gongów

14 marca 2020 🗓 18:00

20zł

Koncert nr 1 🧘‍♀ 18:00 – 19:00
Koncert nr 2 🧘‍♀ 20:00 – 21:00

Terapia dźwiękami mis tybetańskich i gongów to część starożytnej sztuki lekarskiej znanej od pięciu tysięcy lat.. U podstaw masażu dźwiękiem stoi dawne przekonanie, że odpowiedni dźwięk oddziałuje harmonizująco na każdą komórkę ciała, przywracając jej prawidłową częstotliwość. To częstotliwość właściwa dla stanu, gdy czujemy się zdrowi, szczęśliwi i żyjemy w zgodzie z sobą, często zakłócana przez codzienny stres. Słuszność i skuteczność tych starożytnych teorii została w naszych czasach potwierdzona przez szereg badań naukowych. Terapię dźwiękiem wykorzystuje się obecnie przy leczeniu i profilaktyce wielu schorzeń, szczególnie o podłożu psychosomatycznym.

Ceremonia dźwięków to więcej niż terapia – to koncert relaksacyjny, który oddziałuje na ciało fizyczne i duchowe. Pozwala na głębokie wyciszenie umysłu, uwalnia od stresu, napięcia emocjonalnego i gonitwy myśli. To czas tylko dla Ciebie. Unikalna kąpiel w harmonijnych dźwiękach mis tybetańskich zapewnia błogie rozluźnienie ciała i oczyszcza umysł z negatywnych emocji.

Na koncert zaprasza Ewa Majerska – absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie, autorka artykułów i audycji radiowych na temat muzykoterapii, redaktor naczelna największego portalu o jodze joga-joga.pl.

Bilet – 20 zł / ilość miejsc ograniczona

Relacja z ostatniego wydarzenia w linku poniżej:
https://kdk.net.pl/wyjatkowy-koncert-mis-i-gongow-w-kdk/

Details

Date:
14 marca 2020
Time:
18:00
Cost:
20zł
Event Categories:
,
Website:
https://www.facebook.com/events/808221966325487

Venue

Sala Baletowa A KDK
Żółkiewskiego 4
Kutno, łódzkie 99-302
View Venue Website

Organizer

Kutnowski Dom Kultury
Phone
24 254 21 37
Email
sekretariat@kdk.net.pl
View Organizer Website

Skip to content