Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

KINO: „Ennio” – Wachlarz sztuki – w pogoni za filmem

27 lipca 2022 🗓 18:00 - 20:30

12zł – 14zł

Wachlarz sztuki w Kinie KDK
27.07 (środa) godz. 18:00
„Ennio”
Kup bilet

Ponad 500 filmów wybrzmiałoby inaczej, gdyby nie on. Ennio Morricone to nie tylko jeden z najbardziej płodnych kompozytorów muzyki filmowej w historii, ale również uwielbiana przez międzynarodową publiczność legenda kina, której twórczość została dwukrotnie nagrodzona Oscarem®.

„Ennio” jest żywiołowym portretem geniusza, nakreślonym przez wiernego przyjaciela i znakomitego reżysera. Giuseppe Tornatore zaprasza nas w wyjątkowo osobistą podróż po prywatnym i artystycznym życiu wspaniałego kompozytora. Towarzyszą nam w niej wspominający go artyści i reżyserzy, tacy jak Bernardo Bertolucci, Clint Eastwood, Bruce Springsteen, Quentin Tarantino, John Williams czy Wong Kar Wai, ale przede wszystkim wtóruje nam niezapomniana filmowa muzyka Mistrza. W końcu, historia jego życia to historia kina.
„Ennio” to prezent dla fanów utworów Morriconego i wszystkich produkcji, do których stworzył niepowtarzalną muzykę. Przeżyj głębokie filmowe doznanie pod batutą Mistrza!

 

 

„Dobrze, że Giuseppe Tornatore opowiedział o swoim Przyjacielu. I że oddał mu głos. Po 2 latach od jego śmierci możemy nareszcie zobaczyć i usłyszeć, z jaką pasją, miłością i oddaniem Ennio opowiada o komponowaniu; jak mówi całym sobą, gestykuluje, wzrusza się i żartuje.” / KlubFilmowy.com

Materiały od Best Film

 

Szczegóły

Data:
27 lipca 2022
Godzina:
18:00 - 20:30
Koszt:
12zł – 14zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

Kutnowski Dom Kultury
ul. Żółkiewskiego 4
Kutno, łódzkie 99-302 Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Organizator

Kutnowski Dom Kultury
Phone
24 254 21 37
Email
sekretariat@kdk.net.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Skip to content