Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

KDK: Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał – Teatr Capitol

4 kwietnia 2019 🗓 19:00 - 21:00

90zł

Dalsze losy niezwykłych kobiet w spektaklu ”Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał”.

Wydawało się, że o Klimakterium powiedziano już wszystko. Nic podobnego! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem. Kontynuacją części pierwszej jest ”Klimakterium 2 czyli menopauzy Szał”, która powstała na wyraźną prośbę publiczności chcącej poznać dalsze losy bohaterek już nie młodych, ale jakże młodych.
Niezwykłe kobiety wciąż walczą z nadwagą, już nie bezrobotna Pamela i zaradna pani domu Zosia starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w nowo otwartym pubie solenizantki. Brakuje jednej z bohaterek, jednak aby dowiedzieć się z jakiego powodu Krycha opuściła świętowanie w gronie przyjaciółek trzeba udać się na spektakl…
Ponad 1800 przedstawień pierwszej części ”Klimakterium… i już” w ciągu sześciu lat od premiery wyraźnie pokazuje, że kobieta i jej problemy to temat niewyczerpany. Bohaterki ”wyklęta wstały z poniżenia” i realizują to, o co tak zacięcie walczyły w pierwszej części – udowadniają, że klimakterium to nie koniec świata, a dopiero początek niesamowitego życia.

Kolejną część losów bohaterek uświetnią nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, złożone układy choreograficzne i niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością. Część z nich można było spotkać w pierwszej części ”Klimakterium… i już!”, ale do tego wyjątkowego grona dołączyły także nowe aktorki, które świetnie uzupełniają to niesamowite grono talentów wnosząc do spektaklu coś zupełnie niepowtarzalnego.

Spektakl stanowi niezwykłą zabawę zarówno dla pań występujących na scenie, jak i tych, które stanowią publiczność. Jednak spektakl kierowany jest nie tylko do płci pięknej – podczas ”Klimakterium” i panowie ze zdumieniem stwierdzą, że coraz śmielej klaszczą śpiewają ze wszystkimi. Spektakl stanowi rodzaj kojącej i skutecznej terapii śmiechem – pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, odczuwanych zranień i lęków.

Szczegóły

Data:
4 kwietnia 2019
Godzina:
19:00 - 21:00
Koszt:
90zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/357348204869208/

Miejsce wydarzenia

Sala widowiskowo-kinowa KDK
KDK, Żółkiewskiego 4
Kutno, łódzkie 99-302 Polska
Phone
242542137
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Organizator

Kutnowski Dom Kultury
Phone
24 254 21 37
Email
sekretariat@kdk.net.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Skip to content