Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.
Anulowano
Decyzją organizatora Fundacji Maria Magdalena, wydarzenie zostało odwołane. Za bilety, które zostały kupione nastąpi automatyczny zwrot środków na konto.

🟢 CTMiT: „GRA” – Młodzieżowy spektakl profilaktyczny

13 kwietnia 🗓 18:00 - 20:00

10zł

„GRA” – Młodzieżowy spektakl profilaktyczny

📅 13 kwietnia 2024 (sobota)
🕑  Godz. 18:00
🏠 Centrum Teatru Muzyki i Tańca
🎫  Bilety 10 zł w kasie KDK lub ONLINE

Miło nam ogłosić, że już 13 kwietnia o godzinie 18:00 w Kutnie w Centrum Tańca Muzyki i Teatru zagramy po raz kolejny Młodzieżowy Spektakl Profilaktyczny pt.: „GRA”.

W listopadzie, kiedy odbyła się premiera zebraliśmy mnóstwo pozytywnych opinii na temat zrealizowanego projektu. Graliśmy jeszcze w grudniu, a teraz ponownie wracamy na scenę.
To historia młodych ludzi, którzy opowiadają o swoich problemach, przeżywają swoje pierwsze miłości, nawiązują nowe przyjaźnie.
Scenariusz spektaklu powstał na podstawie ankiet, które zostały przekazane do Fundacji przez młodzież ze szkół średnich w trakcie spotkań profilaktycznych dotyczących uzależnień, przemocy wśród młodych, hejtu i zdrowia psychicznego. Przelane na papier troski zostały wplecione w koncepcję przedstawienia.
Aktorzy występujący na scenie to uczniowie kutnowskich szkół, którzy w trakcie prób i spotkań przy projekcie nawiązali przyjaźń, która trwa do dziś.

Do zobaczenia.

Fundacja Maria Magdalena

Szczegóły

Data:
13 kwietnia
Godzina:
18:00 - 20:00
Koszt:
10zł
Kategorie Wydarzenie:
,

Organizator

Fundacja Maria Magdalena

Miejsce wydarzenia

Centrum Teatru Muzyki i Tańca
Teatralna 1
Kutno, łódzkie 99-300 Polska
+ Google Map
Phone
242528292
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Skip to content