Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

KDK: Casting na Królową Róż 45. Święta Róży

6 kwietnia 2019 🗓 10:00 - 7 kwietnia 2019 🗓 15:00

Jak wysłać zgłoszenie w błyskawicznym skrócie! 👇

Na maila: dominikastaniszewska@kdk.net.pl wysyłasz zdjęcie twarzy oraz zdjęcie sylwetki.

W treści maila piszesz:

1. Imię i nazwisko
2. Data i miejsce urodzenia
3. Dane do kontaktu: e-mail, telefon, adres korespondencyjny
4. Kilka słów o sobie, zainteresowania, umiejętności itp.

Oświadczenie na przetwarzanie danych podpiszesz na miejscu. 😊


Kutnowski Dom Kultury zaprasza do udziału w Castingu na Królową Róż 45. Święta Róży.

REGULAMIN   –   KARTA ZGŁOSZENIA PDF lub KARTA ZGŁOSZENIA DOC

Znajomi i rodzina namawiają Cię, żebyś wzięła udział w Castingu na Królową Róż? Sama od jakiegoś czasu myślisz o tym, jak wyglądałabyś w koronie, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Nie ma problemu, ruszamy na ratunek.

JAK ZOSTAĆ KRÓLOWĄ RÓŻ – KRÓTKI PRZEWODNIK DLA ZDECYDOWANYCH I JESZCZE NIEZDECYDOWANYCH

KROK 1 – ZGŁOSZENIE

Wejdź na stronę kdk.net.pl lub swietorozy.pl. Jesteś? Pobierz regulamin i kartę zgłoszeniową. Zapoznaj się z ich treścią,  przeczytaj nasze podpowiedzi i odpowiedzi na ten etap w drodze po koronę Królowej.

Zastanawiasz się czy się nadajesz na Królową Róż?

Cóż, jeśli urodziłaś się lub mieszkasz czy też uczysz się w Kutnie i ukończyłaś 18 rok życia, to jesteś idealną Kandydatką na Królową Róż. Nie ma górnej granicy wiekowej!

Jak zgłosić się na Casting?

Jeśli spełniasz wszystkie warunki zamieszczone w regulaminie (czyli urodziłaś się / mieszkasz / uczysz się w Kutnie i masz skończone 18 lat), to pobierz i wypełnij kartę zgłoszeniową. Potem koniecznie wyślij ją wraz ze zdjęciami na adres podany w regulaminie do 1 kwietnia 2019 roku.

Jakie zdjęcia dołączyć do karty zgłoszeniowej?

Przede wszystkim Twoje (chociaż domyślamy się, że mama i babcia to piękne kobiety – wiadomo po rodzinie nic nie ginie). Zgodnie z regulaminem należy dołączyć jedno zdjęcie twarzy oraz jedno zdjęcie całej sylwetki. Nie ma sensu, żebyś wysyłała ich więcej, bo dodatkowe fotografie nie będą brane pod uwagę.

KROK 2 – CASTING ETAP I

Po przesłaniu karty zgłoszeniowej otrzymasz od nas potwierdzenie o jego przyjęciu. Gratulujemy – oficjalnie zostałaś Kandydatką na Królową Róż. Teraz czas na przygotowania. Poczytaj o Święcie Róży i przygotuj przemowę na jego otwarcie.

Kiedy odbędzie się Casting?

Casting odbędzie się w sali widowiskowej Kutnowskiego Domu Kultury (Kutno, ul. Żółkiewskiego 4) w dn. 6 – 7 kwietnia 2019 r. Planowo rozpocznie się o godzinie 10:00. Powinnaś przyjść wcześniej, pomiędzy 9:30 – 9:50, wtedy będziesz mogła spokojnie podpisać listę i potwierdzić swoje dane. Casting będzie miał dwa etapy! Pierwszy odbędzie się w sobotę 6 kwietnia!

Jak się przygotować do Castingu?

Po pierwsze przygotuj przemowę na otwarcie Święta Róży. Nie przejmuj się, nie musi być długa. Im bardziej Twoja, tym lepsza. A i jak nie wiesz od czego zacząć, to podpowiadamy, że ,,dzień dobry’’ zazwyczaj działa (,,Witam’’ i ,,Szanowni Państwo’’ też dają radę).

Jeśli masz w planach umówić się do fryzjera i kosmetyczki, to tego nie rób. Po pierwsze na Castingu należy się pojawić bez makijażu. Zależy nam na Twoim naturalnym pięknie, nie zakrywaj go podkładem, pudrem, tuszem, cieniami, różami, bronzerami i rozświetlaczami.

Jak będzie wyglądał Casting?

Najpierw zaprosimy wszystkie Kandydatki na salę, przedstawimy Jury i powiemy co i jak dalej. Potem rozpocznie się I ETAP, który będzie się składał z następujących części: wykonania zdjęć, krótkiej autoprezentacji, rozmowy z Kandydatką, prezentacji krótkiej wypowiedzi – przemowy otwierającej Święto Róży przygotowanej wcześniej przez Kandydatkę (max. 3 minuty).

Na koniec Jury wybierze minimum 10 Kandydatek (liczba zależy od ilości zgłoszeń do I etapu i może ulec zmianie), które przejdą do II ETAPU.

Pamiętaj, Jury to profesjonaliści, a przy okazji mili ludzie i nie gryzą (no chyba, że zostaną sprowokowani)!

KROK 3 – CASTING ETAP II

Brawo – jesteś w II ETAPIE! Głęboko oddychaj i porządnie się wyśpij, w końcu II ETAP jest dzień po I. Czyli widzimy się  7 kwietnia 2019 r. na sali widowiskowej KDK o godzinie 10:00.

Jak będzie wyglądać II ETAP?

II etap Castingu będzie składał się z następujących części:  rozmowy z Kandydatką, zadania aktorskiego,  krótkiej improwizowanej wypowiedzi na zadany temat. Możliwe, że jeszcze raz zrobimy Ci kilka zdjęć.

Kiedy poznam wyniki Castingu?

Jury po obradach zaprosi wszystkie Kandydatki i przedstawi im swój werdykt. Uwaga! Po Castingu nowa Królowa ma swoją pierwszą sesję zdjęciową.

To by było na tyle. Jeśli nadal masz wątpliwości to bez chwili wahania wejdź na stronę kdk.net.pl i przeczytaj regulamin (jeszcze raz). Coś wciąż jest niejasne? Wyślij maila do Koordynatorki. Nawet przyszła Królowa może czegoś nie wiedzieć.

Powodzenia! Może to właśnie Ty jesteś przyszłą Królową Róż! 🌹

 

Szczegóły

Początek:
6 kwietnia 2019 🗓 10:00
Koniec:
7 kwietnia 2019 🗓 15:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce wydarzenia

Kutnowski Dom Kultury
ul. Żółkiewskiego 4
Kutno, łódzkie 99-302 Polska
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Organizator

Kutnowski Dom Kultury
Phone
24 254 21 37
Email
sekretariat@kdk.net.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Skip to content