Przejdź do treści
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • wydarzenie już minęło.

🟢 CTMiT: Łydka Grubasa – „ĘĆ się imię Twoje” / koncert

8 października 2023 🗓 19:00 - 21:00

79zł

📅 8 października 2023 (niedziela)
🕑 godz. 19:00

🏠 Centrum Teatru Muzyki i Tańca
📍  Kutno, ul. Teatralna 1
🎫 79 zł

Dzieńdoberek, kłania się Łydka Grubasa! Zapraszamy Cię niezwykle serdecznie na koncert w ramach jesiennej trasy „ĘĆ się imię Twoje”. Okazją jest nasza najnowsza płyta zatytułowana „ĘĆ” nagrana razem ze wspaniałymi Gośćmi. I jest to trasa ciut inna niż dotychczasowe…

Każdy koncert dla nas jest wyjątkowy i niepowtarzalny i – nie inaczej – zaskoczymy Cię po raz kolejny. Zagramy, oczywiście, kawałki z tejże płyty, zagramy największe hiciory. Chcemy też sięgnąć po parę utworów, które rzadziej pojawiały się na setlistach typu Dni Gminy. A które są nam bardzo bliskie z racji srogiego, ostrego charakteru. I… pojawią się też absolutne nowości zapowiadające całkiem nowy materiał!

Pociśniemy ze sceny pełnym pasmem, bez cenzury, bez kompromisów, z sercem i niewyparzonym jęzorem na dłoni. Rock and rollowo… Razem z nami w poszczególnych miastach młócą kapitalne supporty, zatem dawaj do nas! Drogi Widzu, Droga Widzko – Niech się Ęci Imię Twoje!

Bilety do nabycia w następujących punktach:

🎫 Kup Bilecik
🎫 Ebilet
🎫 Biletyna
🎫 Goout
🎫 Stage24

Bramki: 18:00
Start koncertu: 19:00

Szczegóły

Data:
8 października 2023
Czas:
19:00 - 21:00
Koszt:
79zł
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Znaczniki:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/104499/kutno/lydka+grubasa/

Organizatorzy

Anti-Violent Agency / Marek Kurnatowski
Kutnowski Dom Kultury

Miejsce

Centrum Teatru Muzyki i Tańca
Teatralna 1
Kutno, łódzkie 99-300 Polska
+ Mapa Google
Telefon
242528292
Zobacz witrynę internetową Miejsce

Kutnowski Dom Kultury
Rodo KDK

Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

1) Administratorem danych osobowych jest Kutnowski Dom Kultury z siedzibą Kutno, Żółkiewskiego 4,

2) Inspektorem ochrony danych w Kutnowskim Domu Kultury jest Pani Izabela Sikorska, e-mail:  rodokdk@gmail.com

  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia realizacji zadań statutowych, dochodzenia ewentualnych roszczeń prawnych, dotyczących działalności Kutnowskiego Domu Kultury na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) i b)
  • odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą:

– podmioty uprawnione do odbioru danych osobowych na podstawie odpowiednich przepisów prawa,

– podmioty, które przetwarzają dane osobowe w imieniu administratora na podstawie zawartej umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (podmioty przetwarzające),

  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej,
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny realizacji wskazanego w punkcie 3) celu przetwarzania  w tym również obowiązku archiwizacyjnego wynikającego z przepisów prawa.
  • posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  • ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  • podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest obowiązkowe jeśli tak zostało określone w przepisach prawa lub dobrowolne jeżeli odbywa się na podstawie twojej zgody lub ma na celu zawarcie umowy. Konsekwencją niepodania danych będzie brak możliwości realizacji określonych czynności lub brak możliwości zawarcia umowy.
  • Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.