Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

CTMiT: Kasai & Łukasz Czekała

23 marca 2019 🗓 18:00 - 20:00

10zł

Koncert w ramach IV Festiwalu Nowe Brzmienia Nowe Media

To będzie niezwykły i klimatyczny koncert Kasai. Artystka ta od lat gości na polskiej scenie muzycznej – jako Kasia Piszek współpracuje z Moniką Brodką, Arturem Rojkiem, Edytą Górniak, Anią Dąbrowską czy Noviką a teraz przyszedł czas na rozwój solowej kariery, która zapowiada się obiecująco. Ma za sobą w pełni autorską, debiutancką płytę pt. ”Equals” wydaną nakładem niezależnego wydawnictwa ART2 Music. Jednym z koncertów promujących jej debiut był występ podczas Open’er Festival 2018.

Muzyka Kasai to wyjątkowe, mocne, emocjonalne i intymne spotkanie. Zaprasza słuchacza w unikalną podróż szlakiem osobistych przeżyć i przemyśleń. Chwilami eteryczną, liryczną i ulotną, chwilami mroczną, pełną napięć i sprzeczności. Kasai ma wyjątkowy dar docierania do głębokich pokładów ludzkiej duszy. Jej wrażliwość i szczerość porusza i angażuje w całości. Z głębi serca – prosto w serce. Sama muzyka jest niezwykle plastyczna, obrazowa i wielopłaszczyznowa. Mocno porusza wyobraźnię. Można ją wpisać w szeroko pojęty nurt popu alternatywnego, choć słychać w niej niewątpliwie inspirację filmem, operą i muzyką symfoniczną. Głównymi środkami wyrazu Kasai są głos i instrumenty klawiszowe. Warto dodać, że towarzyszyć jej będzie Lukasz Czekala – skrzypek, improwizator, kompozytor i połowa duetu BACKSPACE.

Na muzyczny wieczór pełen wzruszeń zapraszamy 23 marca na godzinę 18:00 do Centrum Teatru, Muzyki i Tańca. Bilet w cenie 10 zł do nabycia w kasach KDK i CTMiT oraz online.

Szczegóły

Data:
23 marca 2019
Godzina:
18:00 - 20:00
Koszt:
10zł
Kategorie Wydarzenie:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, ,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/2497670366928021/

Miejsce wydarzenia

Centrum Teatru Muzyki i Tańca
Teatralna 1
Kutno, łódzkie 99-300 Polska
Phone
242528292
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Organizator

Kutnowski Dom Kultury
Phone
24 254 21 37
Email
sekretariat@kdk.net.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Skip to content