Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

KDK: Casting na Królową Róż 47. Święta Róży

26 czerwca 2021 🗓 10:00 - 27 czerwca 2021 🗓 16:00

Kutnowski Dom Kultury zaprasza do udziału w Castingu na Królową Róż 47. Święta Róży. Jak się zgłosić? To proste! 

Przeczytaj regulamin, wypełnij kartę zgłoszeniową, dołącz zdjęcie twarzy oraz zdjęcie sylwetki, nagraj video i wyślij na adres: dominikastaniszewska@kdk.net.pl

REGULAMIN   –   KARTA ZGŁOSZENIA PDF lub KARTA ZGŁOSZENIA DOCX

⬇⬇⬇

ZDEMASKOWANA KRÓLOWA! MASKECZKI W DÓŁ! CZEKAMY NA NOWĄ KRÓLOWĄ! MOŻE TO WŁASNIE CIEBIE SZUKAMY!

Znajomi i rodzina namawiają Cię, żebyś wzięła udział w Castingu na Królową Róż? Sama od jakiegoś czasu myślisz o tym, jak wyglądałabyś w koronie, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Nie ma problemu, ruszamy na ratunek.

JAK ZOSTAĆ KRÓLOWĄ RÓŻ – KRÓTKI PRZEWODNIK DLA ZDECYDOWANYCH I JESZCZE NIEZDECYDOWANYCH

KROK 1- ZGŁOSZENIE

Pobierz regulamin i kratę zgłoszeniową. Zapoznaj się z ich treścią,  przeczytaj nasze podpowiedzi i odpowiedzi na ten etap w drodze po koronę Królowej.

Zastanawiasz się czy się nadajesz na Królową Róż?

Cóż, jeśli urodziłaś się lub mieszkasz czy też uczysz się w Kutnie i ukończyłaś 18 rok życia, to jesteś idealną Kandydatką na Królową Róż. Uwaga! W tym roku nie ma górnej granicy wiekowej!

Jak zgłosić się na Casting?

Jeśli spełniasz wszystkie warunki zamieszczone w regulaminie (czyli urodziłaś się/mieszkasz/uczysz się w Kutnie i masz skończone 18 lat), to pobierz i wypełnij kartę zgłoszeniową. Potem koniecznie wyślij ją wraz ze zdjęciami na adres podany w regulaminie do 21 czerwca 2021.

Jakie zdjęcia dołączyć do karty zgłoszeniowej?

Przede wszystkim Twoje (chociaż domyślamy się, że mama i babcia to piękne kobiety – wiadomo po rodzinie nic nie ginie). Zgodnie z regulaminem należy dołączyć jedno zdjęcie twarzy oraz jedno zdjęcie całej sylwetki. Nie ma sensu, żebyś wysyłała ich więcej, bo dodatkowe fotografie nie będą brane pod uwagę.

O co chodzi z tym nagraniem?

Dla Waszego bezpieczeństwa postanowiliśmy dodać etap on-line. Na podstawie nadesłanych przez Was kart, zgłoszeń i nagrań wybierzemy Kandydatki do kolejnego etapu. Samo nagranie powinno być krótkie, ale treściwe – w Regulaminie wymienione są wszystkie elementy, które powinny się w nim znaleźć.

KROK 2 – CASTING ETAP ON-LINE

Po przesłaniu karty zgłoszeniowej otrzymasz od nas potwierdzenie o jego przyjęciu. Gratulujemy – oficjalnie zostałaś Kandydatką na Królową Róż. 23 czerwca Jury oceni Kandydatki i wyłoni grupę, która przejdzie do kolejnego etapu. O wynikach zostaniecie poinformowane telefonicznie i mailowo.

KROK 3 – CASTING STACJONARNY

Teraz czas na przygotowania. Poczytaj o Święcie Róży i przygotuj przemowę na jego otwarcie.

Kiedy odbędzie się Casting?

Casting odbędzie się na sali widowiskowej Kutnowskiego Domu Kultury (Kutno, ul. Żółkiewskiego 4) w dn. 26 – 27 czerwca Planowo rozpocznie się o godzinie 10:00. Powinnaś przyjść wcześniej, pomiędzy 9:30 – 9:50, wtedy będziesz mogła spokojnie podpisać listę i potwierdzić swoje dane.

Jak się przygotować do Castingu?

Po pierwsze przygotuj przemowę na otwarcie Święta Róży. Nie przejmuj się, nie musi być długa. Im bardziej Twoja, tym lepsza. A i jak nie wiesz od czego zacząć, to podpowiadamy, że ,,dzień dobry’’ zazwyczaj działa (,,Witam’’ i ,,Szanowni Państwo’’ też dają radę).

Jak będzie wyglądał Casting?

Najpierw zaprosimy wszystkie Kandydatki na salę, przedstawimy Jury i powiemy co i jak dalej. Potem będziemy rozpocznie się I ETAP STACJONARNY, który będzie się składał z następujących części: wykonania zdjęć, krótkiej autoprezentacji, rozmowy z Kandydatką,  prezentacji krótkiej wypowiedzi – przemowy otwierającej Święto Róży przygotowanej wcześniej przez Kandydatkę (max. 3 minuty).

Na koniec Jury wybierze te z Was, które przejdą do II ETAPU.

Pamiętaj, Jury to profesjonaliści, a przy okazji mili ludzie i nie gryzą (no chyba, że zostaną sprowokowani)!

Jak będzie wyglądać II ETAP?

II etap Castingu będzie składał się z następujących części:  rozmowy z Kandydatką, zadania aktorskiego, krótkiej improwizowanej wypowiedzi na zadany temat. Możliwe, że jeszcze raz zrobimy Ci kilka zdjęć.

Kiedy poznam wyniki Castingu?

Jury po obradach zaprosi wszystkie Kandydatki i przedstawi im swój werdykt. Uwaga! Po Castingu nowa Królowa ma swoją pierwszą sesję zdjęciową.

To by było na tyle. Jeśli nadal masz wątpliwości to bez chwili wahania jeszcze raz przeczytaj regulamin. Coś wciąż jest niejasne? Wyślij maila do Koordynatorki. Nawet przyszła Królowa może czegoś nie wiedzieć.

Powodzenia! Może to właśnie Ty jesteś przyszłą Królową Róż!

Szczegóły

Początek:
26 czerwca 2021 🗓 10:00
Koniec:
27 czerwca 2021 🗓 16:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce wydarzenia

Sala widowiskowo-kinowa KDK
KDK, Żółkiewskiego 4
Kutno, łódzkie 99-302 Polska
Phone
242542137
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Organizator

Kutnowski Dom Kultury
Phone
24 254 21 37
Email
sekretariat@kdk.net.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Skip to content