Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

KDK: Balet – pierwsze zajęcia

18 października 2021 🗓 17:30 - 19:30

20zł

Balet w KDK! Pierwsze zajęcia już 18 października! 🩰

Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym na niezwykłe zajęcia baletowe, które poprowadzi Joanna Śmiałkowska. Zacznijcie przygodę z tańcem już teraz! 🧒🩰👧

Balet jest najpiękniejszą istniejącą formą tańca. Uczy dyscypliny, kształtuje sylwetkę, postawę i nadaje gracji naszym ruchom. Muzyka klasyczna doskonale wpływa na rozwój najmłodszych. Na zajęciach będziemy poznawać kroki i ruchy w tańcu klasycznym. Planujemy również koncerty, wyjazdy na konkursy, do teatrów oraz szkół baletowych. Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki w KDK w dwóch grupach wiekowych (przedszkolnej od 17:30 do 18:30 oraz wczesnoszkolnej od 18:30 do 19:30).

Liczba miejsc ograniczona! Zapisy i szczegóły u instruktora, Joanny Śmiałkowskiej – tel. 603 956 093 ☎️

Cena: 20 zł za jednorazowe zajęcia/100 zł za 1 miesiąc.

Joanna Śmiałkowska – urodzona w Katowicach absolwentka Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy na wydziale Wokalno – Aktorskim, którą ukończyła w 2015 z wynikiem bardzo dobrym. W trakcie studiów i po ukończeniu nauki na uczelni stara się doskonalić swoje umiejętności podczas różnych warsztatów artystycznych m.in. uczestniczyła w kursach wokalnych, aktorskich, dramy czy tanecznych m. in. w Śląskim Teatrze Tańca w Bytomiu.

Swoją edukacje artystyczną rozpoczęła stosunkowo późno, gdyż dopiero po ukończeniu Liceum Ogólnokształcącego. Naukę kontynuowała w studium Wokalno – Baletowym w Gliwicach przy Gliwickim Teatrze Muzycznym. W roku 2005 otrzymała dyplom Aktora Scen Muzycznych.
Już w studium przekonała się, że taniec i dramatyczna gra na deskach teatru pozostaną jej pasją na całe życie, ale to muzyka wokalna, a w szczególności opera stała się jej miłością. Na co dzień wyznaje zasadę, iż artysta sceniczny powinien być wszechstronnie wykształcony, potrafiący sprostać każdemu wyzwaniu reżysera i choreografa.

Podczas studiów ukończyła również studium pedagogiczne dzięki czemu mogła oprócz kariery artystycznej rozpocząć działalność pedagogiczną utrzymując ją w tym samym duchu wszechstronności scenicznej. Prowadziła rytmikę w przedszkolach w Ozorkowie, muzykę w Szkole Podstawowej, od września 2019 roku prowadzi zajęcia wokalne, a od września 2020 roku zajęcia taneczne, oraz zajęcia teatralne w formie warsztatów dla szkół.

Details

Date:
18 października 2021
Time:
17:30 - 19:30
Cost:
20zł
Event Categories:
,
Event Tags:
, ,
Website:
https://www.facebook.com/events/3039043539717135

Venue

Kutnowski Dom Kultury
ul. Żółkiewskiego 4
Kutno, łódzkie 99-302 Polska
View Venue Website

Organizer

Kutnowski Dom Kultury
Phone
24 254 21 37
Email
sekretariat@kdk.net.pl
View Organizer Website

Skip to content