Zwrot biletów

[edit 27.05.2020] Uwaga – komunikat! 😎 Od 1 czerwca otwieramy KASĘ KDK! 💰 Tym samym uruchamiamy akcję zwrotów biletów na odwołane oraz przełożone wydarzenia. 🎫 Jeżeli akceptujecie nowe terminy to oczywiście nic nie trzeba robić. Bilety ze starą datą zachowują ważność. Kasa czynna będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 – 17:00✌ Dnia 12.06 (piątek) KDK nieczynny.


[wpis 11.03.2020] W związku z zamknięciem Kutnowskiego Domu Kultury, Kina KDK oraz Centrum Teatru Muzyki i Tańca informujemy o możliwości zwrotu biletów na odwołane wydarzenia organizowane w marcu przez Kutnowski Dom Kultury.

Bilety zakupione w kasie będzie można zwrócić na podstawie ważnego biletu w kasie Kutnowskiego Domu Kultury po wznowieniu działalności o czym poinformujemy na stronie www.kdk.net.pl oraz w mediach społecznościowych.

W przypadku biletów zakupionych on-line wkrótce nastąpi automatyczny zwrot na konto, z którego zostały opłacone (T-PAY).

🔹 Jednocześnie informujemy, że stand-up Piotr ZOLA Szulowski, pierwotnie 19 marca został przełożony na 20 sierpnia. Bilety zachowują ważność, info o ewentualnych zwrotach biletów wkrótce poda hype-art management.

🔹 Natomiast spektakl Skąpiec Kutnowskiego Teatru Amatorskiego im. Aleksandra Fredry został przełożony z 22 marca na 24 września na godzinę 18.00. Bilety na to wydarzenie również zachowują ważność. Zwroty biletów (kupionych w kasie i on-line) na to wydarzenie będą możliwe po wznowieniu działalności KDK.

🔹 Koncert Artura Andrusa pierwotnie 12 marca został przełożony na 12 listopada. Ze względu na odległą datę nastąpi całkowity zwrot za bilety a gdy unormuje się sytuacja, ruszy nowa sprzedaż.

Related posts