WyRÓŻnij się 2024

Grafika promująca akcję Wryróżnij się 2024

WyRÓŻnij się! Akcja Twoje róże, Twoja pasja 2024

Jesteś miłośnikiem róż i chcesz pokazać całemu miastu swoją pasję? Weź udział w VIII już edycji naszej akcji. Pochwal się swoimi różami! 🌹🌹🌹 Zupełnie bezpłatnie wykonamy profesjonalne zdjęcia Tobie i Twoim różom!

Akcja „WyRÓŻnij się!” zainicjowana w czerwcu 2017 roku, to przedsięwzięcie o charakterze społecznym, angażujące naszych mieszkańców w tworzenie różanego miasta. W ramach akcji, wszyscy Ci, którzy posiadają róże w swoich ogrodach i ogródkach mogą się nimi oficjalnie pochwalić – galeria profesjonalnych, wykonanych przez naszego fotografa zdjęć kutnowskich pasjonatów wraz z efektem ich różanej uprawy będzie dostępna w naszych mediach społecznościowych oraz na stronie Święta Róży lub również w różnych publikacjach dotyczących promocji Miasta Kutno! 🌹

Projekt od samego początku cieszył się dużym zainteresowaniem i aktywnością użytkowników, dzięki czemu wiemy, że mieszkańcy Kutna chętnie angażują się w tworzenie wizerunku różanego miasta.

Zgłoszenia:
Sekretariat KDK tel. 24 2542137 (wew. 108)
Sekretariat KDK email: sekretariat@kdk.net.pl
lub osobiście sekretariat KDK, ul. Żółkiewskiego 4.

Uwaga! Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie od osób, których róże znajdują się na terenie MIASTA KUTNO!
Ilość zgłoszeń jest ograniczona. W przypadku dużej ilości zgłoszeń pierwszeństwo będą miały osoby, które nie brały udziału w akcji w poprzednich latach.

Grafika promująca akcję Wryróżnij się 2024
Na zdjęciu Paulina Cykowska, uczestniczka akcji WyRÓŻnij się 2023, fot. KDK / Paweł Pisarski

Related posts