Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

🔴 ONLINE: Wieczór Wigilijny – program poetycko-muzyczny

19 grudnia 2021 🗓 18:00 - 19:00

Free

Kutnowski Dom Kultury zaprasza na nastrojowy, świąteczny program poetycko-muzyczny zatytułowany „Wieczór Wigilijny”. 🔴 Premiera odbędzie się w dniu 19 grudnia 2021 (niedziela) o godz. 18:00 na kanale YouTube Kutnowskiego Domu Kultury.

Chcemy wprowadzić nas wszystkich w świąteczny nastrój i w ten sposób podziękować naszym widzom i gościom za to że byli z nami. W programie usłyszymy min. wiersze autorstwa Staffa, Gałczyńskiego, Chotomskiej, Barana, Miłosza, a także wspaniałe polskie kolędy we współczesnych aranżacjach.

Wystąpili członkowie Grupy Teatralnej „od jutra”: Zofia Bregier, Marlena Kluk, Ewa Kukuła, Elżbieta Olejnik, Pola Rak, Oliwia Smolczewska, Paulina Zawadzka i Andrzej Zielonka.

Instruktorzy: Dominika Staniszewska, Krzysztof Ryzlak.

Solistki z sekcji wokalnych Młodzieżowego Domu Kultury w Kutnie: Blanka Gens, Karolina Grabowska, Alicja Jaciubek, Lena Klembalska, Zuzanna Leibschang, Anna Łykowska, Natalia Sobczak.

Przygotowanie wokalne: Katarzyna Karolak-Rojewska

Podkłady instrumentalne pochodzą z płyt nagranych i wydanych  przez RTM w Kutnie – „Leć kolędo, leć” i „Zaśpiewajmy kolędę”. Autorem aranżacji jest Krzysztof Mroziński.

W programie wykorzystano rzeźby ze zbiorów Muzeum Regionalnego w Kutnie, autorzy: Małgorzata Skibińska, Magdalena Wojtczak, Feliks Chrzanowski, Andrzej Cichoń, Tadeusz Kacalak, Antoni Kamiński, Sławomir Suchodolski, Zbigniew Szczepański.

Światła: Paweł Łabęcki

Dźwięk: Jarosław Szymaniak

Współpraca: Dominika Staniszewska

Realizacja obrazu: Marcin Żylak – kamera

Postprodukcja: Marcin Żylak – montaż

Scenariusz, reżyseria i inscenizacja: Krzysztof Ryzlak

Produkcja: KUTNOWSKI DOM KULTURY 2021

Szczegóły

Data:
19 grudnia 2021
Godzina:
18:00 - 19:00
Koszt:
Free
Kategorie Wydarzenie:
, ,

Miejsce wydarzenia

Online KDK
Internet
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Organizator

Kutnowski Dom Kultury
Phone
24 254 21 37
Email
sekretariat@kdk.net.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Skip to content