Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

🟢 CTMiT: Tajemnice glinianych dzbanków – Poranek teatralny dla dzieci

19 lutego 🗓 11:00 - 12:30

10zł – 15zł

TAJEMNICE GLINIANYCH DZBANKÓW – Teatr Mozaika –  interaktywny spektakl dla dzieci i rodzin

19.02.2023 (niedziela) godz. 11:00
Centrum Teatru Muzyki i Tańca
Bilet: 10 / 15 zł w Kasie KDK lub ONLINE

Niektórzy mówią, że ten, kto zna tajemnice ziemi, powietrza i ognia, zna tajemnice świata… Mówią też, że sam Stwórca jest garncarzem, który świat, zwierzęta i ludzi ulepił. O tym wam opowiemy. I o tym jeszcze, że nie święci garnki lepią oraz o tym, że nawet pęknięty dzbanek jest po coś, tylko my często nie wiemy, po co… Poznamy tajemnice dzbanków i nauczymy was piosenek, które znają tylko garncarscy mistrzowie. Słowem, ulepimy dzbany pełne pięknych dźwięków, opowieści oraz… tańców.

Po bardzo owocnej współpracy ze znakomitą opowiadaczką, Katarzyną Jackowską Enemuo, z którą stworzyliśmy spektakl „Opowieści Wielkiej Drogi”, do naszego repertuaru dołącza kolejna wspólna realizacja – spektakl „Tajemnice glinianych dzbanków”.

Zapraszamy w nim do odkrywania świata zwanego garncarstwem, a naszymi przewodnikami w tej wędrówce są opowieści i oczywiście muzyka!

Premiera spektaklu miała miejsce 11 września 2022 roku w Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego w ramach Festiwalu Artefakty.

Teatr Mozaika to zespół kreatywnych i pełnych energii ludzi, których połączyła pasja do pracy z dziećmi. Mają wieloletnie doświadczenie w realizowaniu spektakli, koncertów i warsztatów skierowanych do dzieci oraz rodzin z dziećmi.

Szczegóły

Data:
19 lutego
Godzina:
11:00 - 12:30
Koszt:
10zł – 15zł
Kategorie Wydarzenie:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Kutnowski Dom Kultury
Phone
24 254 21 37
Email
sekretariat@kdk.net.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Centrum Teatru Muzyki i Tańca
Teatralna 1
Kutno, łódzkie 99-300 Polska
+ Google Map
Phone
242528292
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Skip to content