Przejdź do treści
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

🟢 CTMiT: „Patrzcie, patrzcie co się dzieje!” – Poranek muzyczny dla dzieci

9 lutego 🗓 11:00 - 12:00

15PLN – 20PLN

„Patrzcie, patrzcie co się dzieje!” – Poranek muzyczny dla dzieci

📅 Data: 9.02.2025 (niedziela)
🕑 Godzina: 
11:00
🏠 Miejsce: Centrum Teatru Muzyki i Tańca
📍 Adres: 
Kutno, ul. Teatralna 1
🎫 Bilety: 15 zł dziecko, 20 zł dorosły w kasie KDK, w biletomacie lub ONLINE

Poranek muzyczny w lutym odbędzie się pod nazwą „Patrzcie patrzcie, co się dzieje”. A dziać się będzie bardzo wiele! To wszystko za sprawą naszych fantastycznych gości. Filharmonia na kółkach zaprosi na spotkanie beatboxera Mateusza, który zaprezentuje swoje umiejętności. Między innymi naśladować będzie brzmienie poszczególnych elementów zestawu perkusyjnego oraz brzmienie podstawy w muzyce, którą są dźwięki basowe.

Zapozna nas ze sztuką swoich kolegów: raperów, graficiarzy, tancerzy czy DJ-ów. Będziemy wspólnie scretchować, tworzyć wspaniały utwór muzyczny na podstawie wiersza dla dzieci „Czarodzieje”. Zabrzmią fantastyczne utwory: „Don’t worry, be happy”, „Lot trzmiela” i inne.

Zabawa będzie z pewnością wspaniała i bardzo na luzie. Serdecznie zapraszamy na porcję kolejnych muzycznych wrażeń.

Details

Date:
9 lutego
Time:
11:00 - 12:00
Cost:
15PLN – 20PLN
Event Categories:
,

Organizer

Kutnowski Dom Kultury
Phone
24 254 21 37
Email
sekretariat@kdk.net.pl
View Organizer Website

Venue

Centrum Teatru Muzyki i Tańca
Teatralna 1
Kutno, łódzkie 99-300 Polska
+ Google Map
Phone
242528292
View Venue Website

Kutnowski Dom Kultury
Rodo KDK

Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

1) Administratorem danych osobowych jest Kutnowski Dom Kultury z siedzibą Kutno, Żółkiewskiego 4,

2) Inspektorem ochrony danych w Kutnowskim Domu Kultury jest Pani Izabela Sikorska, e-mail:  rodokdk@gmail.com

  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zapewnienia realizacji zadań statutowych, dochodzenia ewentualnych roszczeń prawnych, dotyczących działalności Kutnowskiego Domu Kultury na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) i b)
  • odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą:

– podmioty uprawnione do odbioru danych osobowych na podstawie odpowiednich przepisów prawa,

– podmioty, które przetwarzają dane osobowe w imieniu administratora na podstawie zawartej umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (podmioty przetwarzające),

  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej,
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny realizacji wskazanego w punkcie 3) celu przetwarzania  w tym również obowiązku archiwizacyjnego wynikającego z przepisów prawa.
  • posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  • ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  • podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest obowiązkowe jeśli tak zostało określone w przepisach prawa lub dobrowolne jeżeli odbywa się na podstawie twojej zgody lub ma na celu zawarcie umowy. Konsekwencją niepodania danych będzie brak możliwości realizacji określonych czynności lub brak możliwości zawarcia umowy.
  • Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.