Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

KDK: Niebieskie Mikołajki z Wiatrakiem

8 grudnia 2019 🗓 11:00

Niebieskie Mikołajki z Wiatrakiem 💙 w Kutnowskim Domu Kultury! Po raz kolejny Wiatrak Grupa Wsparcia – Autyzm, we współpracy z KDK, zorganizuje spotkanie dla swoich członków i sympatyków. Już 8 grudnia będą mogli podsumować kolejny rok działań na rzecz osób z autyzmem i ich rodzin. Trzeba zaznaczyć, że aktywnie wspierają dzieci i rodziców borykających się dość często z biurokracją, kolejkami do specjalistów i codziennymi problemami towarzyszącymi autyzmowi. Między innymi, to Grupa Wsparcia “Wiatrak” aktywnie podnosi przez swoje działania, poziom społecznej świadomości i wiedzy na temat autyzmu, chociażby przez marsz na początku kwietnia.
Niebieskie Mikołajki z kolei są wydarzeniem, które ma służyć wymianie doświadczeń pomiędzy rodzicami, rozwijać Grupę, ale także sprzyjać integracji społecznej. Świąteczna atmosfera sprzyja rozmowom i jest doskonałym pretekstem do zorganizowania spotkania w szerszym gronie. Jednocześnie jest też włączeniem się w obchody Europejskiego Tygodnia Autyzmu.
Nie pozostaje więc nic innego jak życzyć grupie Wsparcia “Wiatrak” wszystkiego najlepszego (i niebieskiego) w te Święta! A nam cierpliwości i zrozumienia dla osób z autyzmem, także na co dzień.

Informacje: tel. 508279296

Szczegóły

Data:
8 grudnia 2019
Czas:
11:00
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/422869871937159/

Miejsce

Kutnowski Dom Kultury
ul. Żółkiewskiego 4
Kutno, łódzkie 99-302 Polska
Strona internetowa:
kdk.net.pl

Skip to content