Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

CTMiT: Joanna Aleksandrowicz – Koncert „Od Nocy do Nocy”

28 sierpnia 2022 🗓 19:30 - 21:00

Free

W związku z niepewnymi warunkami pogodowymi koncert ostatecznie przeniesiony do Centrum Teatru Muzyki i Tańca. Kutno, ul. Teatralna 1.

W roku 2022 Joanna Aleksandrowicz wraz z zespołem muzyków z koncertem polskiej muzyki filmowej „Od Nocy do Nocy” odwiedzi perły historii naszego kraju, ale też miejsca piękne nieodkryte.

Koncert, który artystka zagrała na ponad 200 scenach muzycznych w Polsce i za granicą łączy ludzi niezależnie od poglądów politycznych i bezkompromisowo stawia na wysoką jakość przekazu jako wyraz szacunku do publiczności.

Kalendarium na 2022 rok jest pełne klimatycznych wydarzeń plenerowych w miejscach zapisanych na kartach polskiej historii tj. zamki, pałace, dwory.

Muzyka z filmów i musicali tj. Vabank, Noce i Dnie, Halo Szpicbródka zabrzmi też w nieodkrytych, dziewiczych plenerach, w ogrodach, parkach, na plażach, tam gdzie natura nie została jeszcze naruszona przez dłoń człowieka.

Koncerty „Od Nocy do Nocy” realizowane są przy wyjątkowych aranżacjach świetlnych, w towarzystwie klimatycznych abażurów, na scenie z dywanów, w blasku żywego ognia, pochodni i girland. Wszystko nabiera niesamowitych kształtów przy zachodzie słońca, a muzyka płynie w otchłań natury, historycznej architektury i pięknych krajobrazów.

www.joannaaleksandrowicz.pl

Facebook Joanna Aleksandrowicz

28 sierpnia 2022 (niedziela) godz. 19:30.
Centrum Teatru Muzyki i Tańca.
WSTĘP WOLNY
Bezpłatne wejściówki uprawniające do miejsca siedzącego dostępne w kasie KDK.

Szczegóły

Data:
28 sierpnia 2022
Godzina:
19:30 - 21:00
Koszt:
Free
Kategorie Wydarzenie:
,

Miejsce wydarzenia

Centrum Teatru Muzyki i Tańca
Teatralna 1
Kutno, łódzkie 99-300 Polska
+ Google Map
Phone
242528292
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Organizator

Kutnowski Dom Kultury
Phone
24 254 21 37
Email
sekretariat@kdk.net.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Skip to content