Dawno temu w kosmosie, Baśniowa podróż i Podróże marzeń – Wyniki konkursów!

,,DAWNO TEMU W KOSMOSIE” – konkurs literacki / 29 nadesłanych prac

Klasy IV – V

I miejsce
Zofia Smakowska

II miejsce
Adam Miedziński

III miejsce
Wanesa Kaczor

IV miejsce
Marcin Malec
Wiktoria Rzeźnicka

Wyróżnienia
Nadia Czaja
Mikołaj Świątkiewicz
Julia Michalska
Bartosz Grabarczyk
Natalia Ratajczyk

Klasy VI – VIII

Nagroda główna konkursu
Amelia Kasińska

I miejsce
Nina Kmito

II miejsce
Jakub Krajewski

III miejsce
Hanna Konarzewska
Wiktor Graczyk

Wyróżnienia
Michalina Radzimierska
Hanna Tomczak
Maria Tomczak


 

„BAŚNIOWA PODRÓŻ” – konkurs origami / 87 nadesłanych prac

Kategoria wiekowa  5 – 6 lat

I miejsce
Szymon Wielgosz – Przedszkole Lokalne im. Kubusia Puchatka w Łaniętach

II miejsce
Julia Rejent – Przedszkole Lokalne im. Kubusia Puchatka w Łaniętach

III miejsce
Paulina Włodarczyk – Przedszkole Lokalne im. Kubusia Puchatka w Łaniętach
Julia Pływacz – Przedszkole Lokalne im. Kubusia Puchatka w Łaniętach
Julianna Narewska – Integracyjne Przedszkole Miejskie nr 3 „Jarzębinka” w Kutnie

Wyróżnienia
Kamila Kubiak – Przedszkole Lokalne im. Kubusia Puchatka w Łaniętach
Antonina Kecina – Przedszkole Miejskie nr 15 „Bajka” w Kutnie
Julian Rosiak – Przedszkole Miejskie nr 15 „Bajka” w Kutnie
Miłosz Wójcik – Przedszkole Miejskie nr 15 „Bajka” w Kutnie

Kategoria wiekowa 7 – 8 lat

I miejsce
Filip Krukowski – Szkoła Podstawowa nr 7 im. A. Mickiewicza w Kutnie

II miejsce
Emilia Bańcyr – Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w Kutnie

III miejsce
Sławomir Kazimierski – Szkoła Podstawowa nr 2 im J. Piłsudskiego w Kutnie

Wyróżnienia
Bartłomiej Rutkowski – Szkoła Podstawowa nr 2 im J. Piłsudskiego w Kutnie
Dominik Bieńkowski – Szkoła Podstawowa nr 7 im. A. Mickiewicza w Kutnie


 

“PODRÓŻE MARZEŃ” – konkurs na komiks / 28 nadesłanych prac

Klasy I – III

Wyróżnienia
Krzysztof Trawczyński
Franciszek Wasiak

Klasy IV – VI

I miejsce
Julia Ciołkowska

II miejsce
Julia  Abramowicz

Wyróżnienie
Mikołaj Lemański

Powiązane posty