Babskie szycie

Babskie szycie

Środy 18:15-20:15 – Koszt 50 zł / miesiąc

Zajęcia szycia dla średnio zaawansowanych przeznaczone są dla osób, które znają podstawy obsługi maszyny do szycia oraz są w stanie wykonać najprostsze operacje krawieckie i chcą poszerzyć swoje umiejętności o bardziej skomplikowane czynności i podstawy konstrukcji. To świetna kontynuacja  szycia dla początkujących.
Przećwiczymy takie zagadnienia jak: marszczenie, fastrygowanie i wykonywanie ściegów pomocniczych na maszynie, wykorzystywanie stopek i dodatkowych akcesoriów, jak prawidłowo korzystać ze stopki do wszywania zamka, naukę prawidłowego zdejmowania miary, wybór właściwego rozmiaru z tabeli, zapoznajemy się z gotowymi, dostępnymi na rynku żurnalami i zawartymi w nich wykrojami; nauka prawidłowego ułożenia formy, przenoszenia linii szwów, oznaczeń zaszewek, nauka podklejania flizeliną elementów, które tego wymagają.

Każdy z uczestników kursu będzie miał do dyspozycji swoje własne stanowisko z maszyną oraz odpowiednimi akcesoriami krawieckimi. W cenę kursu wliczone są podstawowe materiały (naturalne tkaniny i dzianiny).

Prowadzi: Karolina Łabęcka tel. 795079899